Комунальний заклад освіти "Ліцей "Сокіл" Дніпропетровської обласної ради"

7 черв. 2024

7 червня

Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. Захід вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту зібрав педагогів та найрідніших для випускників людей, які прийшли розділити з ними тривожний і урочистий момент дорослішання та прощання з ліцеєм. Цікава мандрівка у шкільне життя випусників, вручення свідоцтв та грамот учням і батькам, зворушливі слова батьків, класного керівника, директора ліцею, пісні та незабутній випускний вальс. У добру путь, наші випускники 2024 року! Безхмарного та мирного вам неба, побільше щирих і добрих людей на життєвій дорозі, успішного майбутнього у мирній та вільній від ворога Україні.
1 черв. 2024

1 червня

Діти - це майбутнє. Зі щасливих дітей виростають щасливі дорослі, які здатні зробити цей світ кращим. Нехай у кожної дитини буде безтурботне дитинство, сповнене радістю і любов'ю. Нехай не тільки в цей святковий день, а й у будь-який інший, кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою! Нехай збуваються всі ваші бажання, нехай батьки завжди будуть вам підтримкою. Ідіть по життю з посмішкою, наші дорогі дітки!
30 трав. 2024

30 травня

Вітаємо з останнім дзвоником! Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо поновлення, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком!
29 трав. 2024

29 травня -Міжнародний день миротворців ООН

Щороку 29 травня відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй. Міжнародний день миротворців ООН проголошено рішенням Генеральної асамблеї ООН від 11 грудня 2002 року. Саме того дня в 1948 році Рада безпеки ООН заснувала першу місію із підтримання миру. Відтоді було проведено численні миротворчі операції. За ці роки під прапором ООН пройшли службу понад 1 млн миротворців. Україна приєдналась до участі в міжнародних операціях із підтримання миру й безпеки у 1992 році, після затвердження Верховною Радою України Постанови «Про участь батальйонів Збройних Сил України в Миротворчих Силах Організації Об’єднаних Націй у зонах конфліктів на території колишньої Югославії». З 1992 року понад 45 тисяч українських військовослужбовців взяли участь у більш ніж 25 міжнародних операціях із підтримання миру й безпеки в різних регіонах планети. Вітаємо із професійним святом кожного, хто до нього причетний! Шануємо пам’ять про тих, хто ціною власного життя рятував інших.
23 трав. 2024

23 травня

23 травня - День героїв України! Сьогодні ми з особливою шаною схиляємо голову перед подвигом наших воїнів, які боронять Україну від російського агресора. Їх героїзм, стійкість та самовіддача є взірцем для нас усіх. День Героїв України - це не просто день пам'яті, це день єднання та надії. Він нагадує нам, що завдяки мужності та єдності нашого народу ми зможемо перемогти будь-якого ворога. Вічна слава героям України!
18 трав. 2024

День відкритих дверей

Сьогодні ліцей "Сокіл" привітно зустрічав майбутніх ліцеїстів та їх батьків на дні відкритих дверей. Директор ліцею Наталія Анатоліївна ознайомила присутніх із відеоперезентацією ліцею, провела екскурсію затишними стінами закладу, а також наші педагоги підготували цікаві локації на яких спілкувалися з дітьми. Запрошуємо до спільноти творчих, активних та талановитих учнів та педагогів ліцею "Сокіл".
16 трав. 2024

16 травня День вишиванки

16 травня 2024 року в Україні – День вишиванки. Це особлива подія для українського народу. Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи! Вітаємо з щирим і красивим святом! Нумо згадаймо про нашу милу Україну, своїх прадідів і традиції. Історія Батьківщини – це наше майбутнє. Будемо любити його і захищати!
9 трав. 2024

9 травня

Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому. Її метою є відзначення миру і єдності народів, які населяють європейський континент. Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День Європи 9 травня. Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії. Зараз ми на шляху до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!
8 трав. 2024

8 травня

29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом. 8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.
30 квіт. 2024

30 квітня- День прикордонника в Україні

Сьогодні, 30 квітня, в Україні відзначають День прикордонника. У цей день своє професійне свято відзначають військові Державної прикордонної служби України, які першими зустріли російських солдатів уранці 24 лютого 2022 року. Наші дорогі прикордонники, дякуємо вам за все! Ми знаємо, що ви завжди готові зустріти будь-якого противника і дати йому гідну відсіч! Ми бажаємо вам наймирнішого неба! З Днем прикордонника!