15 лип. 2024

15 липня

Сьогодні, 15 липня, ми відзначаємо День Української державності. Цей день покликаний нагадати, що незалежна та вільна держава — це мрія багатьох поколінь наших предків, які вели боротьбу за це право не одну сотню років. Століттями Україна виборює свою свободу та право на Незалежність. І кожен новий ранок дається великою ціною. Шана, повага та вдячність кожному, хто захищав та захищає наше Незалежне майбутнє.
28 черв. 2024

28 червня

Прийняття народом свого найголовнішого закону знаменує народження вільної держави. Тож нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен з гідністю зможе сказати, що ми справді маємо ту країну, на яку ми заслуговуємо. Нехай вона залишиться незалежною і могутньою. Нехай на жовтих полях встигає врожай радості, а блакитне небо ніколи не сховають ні дим, ні хмари гніву. Зі святом нас, із Днем Конституції!
13 черв. 2024

13 червня

Наш 9 клас, ось ви і підійшли до важливої сходинки вашого життя. Бажаємо впевнено та сміливо відправитися назустріч своїм мріям. Зумійте реалізувати себе, розвинути свої здібності, здобути потрібну професію. Тільки не забувайте, що найрідкісніша та найпотрібніша професія в усі часи - бути людиною!
7 черв. 2024

7 червня

Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. Захід вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту зібрав педагогів та найрідніших для випускників людей, які прийшли розділити з ними тривожний і урочистий момент дорослішання та прощання з ліцеєм. Цікава мандрівка у шкільне життя випусників, вручення свідоцтв та грамот учням і батькам, зворушливі слова батьків, класного керівника, директора ліцею, пісні та незабутній випускний вальс. У добру путь, наші випускники 2024 року! Безхмарного та мирного вам неба, побільше щирих і добрих людей на життєвій дорозі, успішного майбутнього у мирній та вільній від ворога Україні.
1 черв. 2024

1 червня

Діти - це майбутнє. Зі щасливих дітей виростають щасливі дорослі, які здатні зробити цей світ кращим. Нехай у кожної дитини буде безтурботне дитинство, сповнене радістю і любов'ю. Нехай не тільки в цей святковий день, а й у будь-який інший, кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою! Нехай збуваються всі ваші бажання, нехай батьки завжди будуть вам підтримкою. Ідіть по життю з посмішкою, наші дорогі дітки!
30 трав. 2024

30 травня

Вітаємо з останнім дзвоником! Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо поновлення, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком!
29 трав. 2024

29 травня -Міжнародний день миротворців ООН

Щороку 29 травня відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй. Міжнародний день миротворців ООН проголошено рішенням Генеральної асамблеї ООН від 11 грудня 2002 року. Саме того дня в 1948 році Рада безпеки ООН заснувала першу місію із підтримання миру. Відтоді було проведено численні миротворчі операції. За ці роки під прапором ООН пройшли службу понад 1 млн миротворців. Україна приєдналась до участі в міжнародних операціях із підтримання миру й безпеки у 1992 році, після затвердження Верховною Радою України Постанови «Про участь батальйонів Збройних Сил України в Миротворчих Силах Організації Об’єднаних Націй у зонах конфліктів на території колишньої Югославії». З 1992 року понад 45 тисяч українських військовослужбовців взяли участь у більш ніж 25 міжнародних операціях із підтримання миру й безпеки в різних регіонах планети. Вітаємо із професійним святом кожного, хто до нього причетний! Шануємо пам’ять про тих, хто ціною власного життя рятував інших.
23 трав. 2024

23 травня

23 травня - День героїв України! Сьогодні ми з особливою шаною схиляємо голову перед подвигом наших воїнів, які боронять Україну від російського агресора. Їх героїзм, стійкість та самовіддача є взірцем для нас усіх. День Героїв України - це не просто день пам'яті, це день єднання та надії. Він нагадує нам, що завдяки мужності та єдності нашого народу ми зможемо перемогти будь-якого ворога. Вічна слава героям України!
18 трав. 2024

День відкритих дверей

Сьогодні ліцей "Сокіл" привітно зустрічав майбутніх ліцеїстів та їх батьків на дні відкритих дверей. Директор ліцею Наталія Анатоліївна ознайомила присутніх із відеоперезентацією ліцею, провела екскурсію затишними стінами закладу, а також наші педагоги підготували цікаві локації на яких спілкувалися з дітьми. Запрошуємо до спільноти творчих, активних та талановитих учнів та педагогів ліцею "Сокіл".
16 трав. 2024

16 травня День вишиванки

16 травня 2024 року в Україні – День вишиванки. Це особлива подія для українського народу. Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи! Вітаємо з щирим і красивим святом! Нумо згадаймо про нашу милу Україну, своїх прадідів і традиції. Історія Батьківщини – це наше майбутнє. Будемо любити його і захищати!