Комунальний заклад освіти "Ліцей "Сокіл" Дніпропетровської обласної ради"

запам'ятати

7 червня1 червня30 травня29 травня -Міжнародний день миротворців ООН  23 травняДень відкритих дверей

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ

Відповідно до рішення сесії Дніпропетровської обласної ради від 05.06.2020 № 611-23/VII наш заклад набув нового статусу

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ
«ЛІЦЕЙ «СОКІЛ»
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

У зв’язку зі змінами, з 01.01.2021 року оголошується  набір учнів 5 – 11 класів  для отримання якісної сучасної освіти в комфортних умовах.

До ліцею приймаються учні незалежно від місця проживання та стану здоров’я.

Наш заклад

Наш навчальний заклад в експерименті з жовтня 2019 до жовтня 2024 року

Заклад  проводить експеримент всеукраїнського рівня, з програмою на весь термін есперименту можно ознайомитись на сайті в розділі "Освітньо-виховний процес"

Наш заклад пройшов державну атестацію. За  результатами  всіх аспектів роботи навчального закладу, Державною експертною комісією, присвоєно вищу категорію - з відзнакою.

Наш педагогічний та учнівський колективи - це сучасна родина однодумців.

Освітній процес забезпечується державними стандартами, у ліцеї працюють висококваліфіковані педагоги, які застосовують на практиці інноваційні технології,

проводять на сучасному рівні різні види уроків.

Виховна діяльність це цікава сторінка в історії нашого закладу.

Змістовне, організованне дозвілля в позаурочний час доступне учням всіх вікових категорій.

7 черв. 2024

7 червня
Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. Захід вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту зібрав педагогів та найрідніших для випускників людей, які прийшли розділити з ними тривожний і урочистий момент дорослішання та прощання з ліцеєм. Цікава мандрівка у шкільне життя випусників, вручення свідоцтв та грамот учням і батькам, зворушливі слова батьків, класного керівника, директора ліцею, пісні та незабутній випускний вальс. У добру путь, наші випускники 2024 року! Безхмарного та мирного вам неба, побільше щирих і добрих людей на життєвій дорозі, успішного майбутнього у мирній та вільній від ворога Україні.
1 черв. 2024

1 червня
Діти - це майбутнє. Зі щасливих дітей виростають щасливі дорослі, які здатні зробити цей світ кращим. Нехай у кожної дитини буде безтурботне дитинство, сповнене радістю і любов'ю. Нехай не тільки в цей святковий день, а й у будь-який інший, кожна дитина буде оточена любов'ю і турботою! Нехай збуваються всі ваші бажання, нехай батьки завжди будуть вам підтримкою. Ідіть по життю з посмішкою, наші дорогі дітки!
30 трав. 2024

30 травня
Вітаємо з останнім дзвоником! Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо поновлення, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком!