Комунальний заклад освіти "Ліцей "Сокіл" Дніпропетровської обласної ради"

9 трав. 2024

9 травня

Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому. Її метою є відзначення миру і єдності народів, які населяють європейський континент. Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День Європи 9 травня. Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії. Зараз ми на шляху до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!
8 трав. 2024

8 травня

29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом. 8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.
30 квіт. 2024

30 квітня- День прикордонника в Україні

Сьогодні, 30 квітня, в Україні відзначають День прикордонника. У цей день своє професійне свято відзначають військові Державної прикордонної служби України, які першими зустріли російських солдатів уранці 24 лютого 2022 року. Наші дорогі прикордонники, дякуємо вам за все! Ми знаємо, що ви завжди готові зустріти будь-якого противника і дати йому гідну відсіч! Ми бажаємо вам наймирнішого неба! З Днем прикордонника!
26 квіт. 2024

26 квітня День пам'яті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня 2024 року відзначаються 38 роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії. 26 квітня є днем пам'яті про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. У грудні 2016 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам'яті про Чорнобильську катастрофу. Щодня в цей день проходять пам'ятні заходи, виставки та інформаційні хвилинки про Чорнобильську трагедію.
22 квіт. 2024

22 квітня Міжнародний день Матері-Землі

Екосистеми підтримують життя на Землі. Чим здоровіші наші екосистеми, тим здоровіша планета та її люди. Відновлення пошкоджених екосистем допоможе покінчити зі злиднями, боротися зі зміною клімату і запобігти масовій загибелі людей. Міжнародний день Матері-Землі покликаний нагадати, що кожен із нас зобов'язаний своїм існуванням нашій планеті та її екосистемам.
18 квіт. 2024

18 квітня - Міжнародний день пам'яток і визначних місць

Фоточелендж до Міжнародного дня пам'яток і визначних місць. Подорожуймо, адже подорожі множать людські емоції.
4 квіт. 2024

4 квітня - Міжнародний день просвіти з мінної безпеки

4 квітня в Міжнародний день просвіти з мінної безпеки учні 5-7 класів ліцею відвідали 19 державно-пожежну рятувальну частину міста Дніпра. Надзвичайники ознайомили хлопців та дівчат з правилами пожежної безпеки в побуті , нагадали основні правила з мінної безпеки.‼️ Показали пожежні автомобілі та спорядження за допомогою яких рятувальники ліквідовують пожежі, надають допомогу при дорожньо-транспортних пригодах, а також рятують життя. Діти завітали до мобільного класу безпеки, ознайомилися з стендами та макетами, а також прослухати лекцію з пожежної та мінної безпеки. Пані Ольга пояснила як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники закликали вкрай обережно ставитись до невідомих предметів, адже кожен з них може виявитись не тільки небезпечним, а й вибухонебезпечним. Діти вчилися надавати першу домедичну допомогу, повторили правила дорожнього руху
21 бер. 2024

21 березня

Поезія - це всеосяжна  мова, що передає внутрішній стан людини. Вона допомагає нам розуміти один одного.
18 бер. 2024

18 березня

У березня відбувся ІІ обласний відбір чемпіонату з фінансової грамотності “European Money Quiz 2024”. Учасниками стали й учні нашого ліцею. Участь у шкільному відборі приймали три команди під керівництвом вчителів Коноваленко Олени Вячеславівни та Добронравової Марини Олександрівни. Команди у складі Жидкова Юрія та Клименка Артема, Ніколаєва Гліба та Шкарупи Михайла брали участь у шкільному відборі. Гарм Іван та Вязло Дмитро стали учасниками обласного відбору. European Money Quiz – це найбільший загальноєвропейський конкурс, спрямований на підвищення фінансової грамотності серед учнів 13-15 років. Бути обізнаним щодо особистих фінансів, економіки та ризиків має вирішальне значення для управління щоденними витратами, вирішення проблем, уникнення шахрайства та побудови майбутнього.
14 бер. 2024

14 березня

Вітаємо українських добровольців! Слава українським героям! Нехай вдома на вас завжди чекають і обов'язково дочікуються. Ви наша гордість і честь! Нехай скоріше настане мир і безпека в Україні! Нехай ваші руки тримають руки коханих, а не зброю! І нехай на небі над вашою головою не буде ні хмаринки!