11 лист. 2022

10 листопада

У нашому ліцеї продовжується тиждень української писемності та мови. Сьогодні учні разом з класними керівниками грали в мовознавчі ігри на основі популярної освітньо-розважальної програми "Солов'їне шоу" де разом із зірковими гостями перевіряли свої знання з державної мови та підтримували національний рух з переходу на рідну українську мову. Також учні виконали мовні хмаринки. Вивчайте українську, бо це не лише модно, а й цікаво.
9 лист. 2022

9 листопада

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, учні та працівники ліцею приєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності, мета якого – об'єднати тисячі людей навколо України в усьому світі. Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цісик,читала диктант народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Текст торкнув душі та зворушив всіх українців, які в сьогоденні втратили чи покинули свої домівки. Ми віримо в те, що наш дім вистоїть, бо наш дім – це Україна!
8 лист. 2022

8 листопада

Учні нашого ліцею взяли участь в дистанційній онлайн олімпіаді з української мови від Всеосвіти "Осінь 2022". Гарантованим подарунком для всіх учасників став перший у світі пристрій для транслювання багатства української мови "Колесо мовознавців". Долучайтеся до вивчення та збагачення української мови, бо українською - цікавіше!
7 лист. 2022

7 листопада

Сьогодні у ліцеї розпочався тиждень української писемності та мови. Учні ліцею виконали комікси українською за запропонованими темами: фразеологізми,прислів'я та приказки, правила спілкування українською. Комікси ви можете переглянути у розділі "Фотогалерея". Спілкуйтеся українською, читайте книги та слухайте музику українською, закохуйтеся в українську.
28 жовт. 2022

28 жовтня

28 жовтня - одна з найславетніших дат українського календаря, адже саме сьогодні Україна відзначає визволення від фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Дорогою ціною довелося заплатити українському народу за своє звільнення – мільйони загиблих, дощенту зруйноване народне господарство та знищена ворогом інфраструктура - ось ціна України, покладена на спільний вівтар перемоги. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. День визволення України - це не тільки привід вкотре згадати, але і не забувати, що український народ незламний та неперможний. Сподіваємося, що оскоро в календарі зявитиься ще одна важлива дата для ураїнського народу – звільення українских земель від рашизму.
14 жовт. 2022

14 жовтня

Сьогодні у нашому ліцеї дистанційно були проведені класні години до Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України.
11 жовт. 2022

Знайомтесь - нова Рада лідерів

10 жовт. 2022

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Щоб бути ефективними в навчанні та роботі, мати ресурси на підтримку себе та свої рідних, мати сили на подолання різноманітних кризових подій, з якими ми стикаємось у житті, кожній людині необхідно піклуватися про власне психічне здоров’я. Звісно, день психічного здоров’я – це не єдиний день в році, коли потрібно турбуватись про власне благополуччя, проте пропонуємо вам поради, як покращити свій психічний стан.
4 жовт. 2022

4 жовтня

До всесвітнього дня захисту тварин
30 вер. 2022

Вітаємо з Днем працівників освіти!