25 лист. 2022

26 листопада

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу. Для учнів ліцею було проведено уроки історії під гаслом "Пам'ятаємо, єднаємося,переможемо",присвячені тим подіям. Учні познайомилися з поняття "геноцид", дізналися про масштаби Голодомору в країні та його наслідки, переглянули книги присвячені цій трагедії, вшанували загиблих хвилиною мовчання.
21 лист. 2022

21 листопада

"Можна мати гідність, але не мати свободи. Можна мати свободу, але не бути гідним її. Це цінності, які найкраще розкриваються лише разом. Ось чому сьогоднішній день має подвійне ім’я. Бо Україна має і те, і інше. І ми не даємо ворогу їх в нас відібрати”. Сьогодні учні ліцею разом з вчителями згадали поняття "гідність" та "свобода", обговорили, як це "поводитися гідно", вшанували Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні і кожного дня доводять, що Україна вільна, незалежна, демократична держава.
16 лист. 2022

16 листопада

15 лист. 2022

15 листопада

15 листопада соціальний педагог Воскобойнікова Світлана Миколаївна та психолог Тараненко Катерина Валеріївна, з метою профілактики виникнення та подолання проявів булінгу та кібербулінгу у дитячому середовищі, провели для педагогів ліцею заняття з елементами тренінгу «Маски булінгу.Кібербулінг.» на якому виконали практичні вправи для відпрацювання навичок протидії булінгу та кібербулінгу, виконали вправу «Жахливо-чудовий малюнок».
11 лист. 2022

11 листопада

Підводимо підсумки тижня української писемності та мови. Найактивнішими учасниками тижневого марафону стали учні 10 класу. Дякуємо за активність. І наостанок, до вашої уваги дивовижна ілюстрація вірша від учня 10 класу Ломаги Михайла.
11 лист. 2022

10 листопада

У нашому ліцеї продовжується тиждень української писемності та мови. Сьогодні учні разом з класними керівниками грали в мовознавчі ігри на основі популярної освітньо-розважальної програми "Солов'їне шоу" де разом із зірковими гостями перевіряли свої знання з державної мови та підтримували національний рух з переходу на рідну українську мову. Також учні виконали мовні хмаринки. Вивчайте українську, бо це не лише модно, а й цікаво.
9 лист. 2022

9 листопада

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, учні та працівники ліцею приєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності, мета якого – об'єднати тисячі людей навколо України в усьому світі. Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цісик,читала диктант народна артистка, Герой України Ада Роговцева. Текст торкнув душі та зворушив всіх українців, які в сьогоденні втратили чи покинули свої домівки. Ми віримо в те, що наш дім вистоїть, бо наш дім – це Україна!
8 лист. 2022

8 листопада

Учні нашого ліцею взяли участь в дистанційній онлайн олімпіаді з української мови від Всеосвіти "Осінь 2022". Гарантованим подарунком для всіх учасників став перший у світі пристрій для транслювання багатства української мови "Колесо мовознавців". Долучайтеся до вивчення та збагачення української мови, бо українською - цікавіше!
7 лист. 2022

7 листопада

Сьогодні у ліцеї розпочався тиждень української писемності та мови. Учні ліцею виконали комікси українською за запропонованими темами: фразеологізми,прислів'я та приказки, правила спілкування українською. Комікси ви можете переглянути у розділі "Фотогалерея". Спілкуйтеся українською, читайте книги та слухайте музику українською, закохуйтеся в українську.
28 жовт. 2022

28 жовтня

28 жовтня - одна з найславетніших дат українського календаря, адже саме сьогодні Україна відзначає визволення від фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Дорогою ціною довелося заплатити українському народу за своє звільнення – мільйони загиблих, дощенту зруйноване народне господарство та знищена ворогом інфраструктура - ось ціна України, покладена на спільний вівтар перемоги. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. День визволення України - це не тільки привід вкотре згадати, але і не забувати, що український народ незламний та неперможний. Сподіваємося, що оскоро в календарі зявитиься ще одна важлива дата для ураїнського народу – звільення українских земель від рашизму.