21 груд. 2023

21 грудня

У ліцеї "Сокіл" підведено підсумки першого півріччя. Директор Наталія Анатоліївна нагородила найактивніших учнів За участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "За нашу свободу " нагороджено: Альохіна Євгенія учня 5 класу Козакову Діану ученицю 6 класу Рицьку Анастасію ученицю 6 класу Ніколаєву Варвару ученицю 8 класу Гаркушу Алісу ученицю 10-А класу Желізняк Алісу ученицю 10-А класу Желізняк Софію ученицю 10-А класу За активну участь у конкурсі науково-дослідницьких робіт Дніпропетровського відділення Малої академії наук України (публікації на сторінці МАН) нагороджено Жидкова Юрія учня 8 класу Разумову Анну ученицю 8 класу Ленченко Анну ученицю 8 класу Чернецьку Ангеліну ученицю 8 класу Бажаємо учням нових звершень та пермог !!!
21 груд. 2023

20 грудня

Напередодні новорічних свят до ліцею завітала Грищенко Наталія Михайлівна- капітан поліції, інспектор СЮП ВП ДРУП ГУНП в Дніпропетровській області, яка нагадла учням 7 класу правила поводження з вибухонебезпечними предметами та як діяти у випадку їх виявлення!!!
14 груд. 2023

14 грудня

14 грудня у Дніпрі, у Міському палаці дітей та юнацтва, підбили підсумки конкурсу «Собори наших душ». Цього року фестиваль зібрав понад 400 юних митців – учнів і вихованців закладів освіти міста, серед яких є і учні нашого ліцею: Альохін Євгеній, учень 5 класу та Васюніна Вероніка, учениця 11 класу. Бажаємо нашим учням подальших успіхів та пермог
6 груд. 2023

З Днем Збройних Сил України

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть же привітання з кращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!
6 груд. 2023

6 грудня

Вітаємо з теплим та світлим Днем Святого Миколая! Нехай цей день завжди буде про дитинство, навіть якщо дитячі роки вже минули. Бажаємо злагоди в оселі та щастя для всіх рідних! Нехай Святий Миколай принесе малечі багато приємностей, а дорослим — миру та достатку. Зі святом!
24 лист. 2023

24 листопада

Ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України, яка супроводжується геноцидними практиками проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.
21 лист. 2023

21 листопада

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
17 лист. 2023

13-17 листопада

Тиждень Безпеки дорожнього руху
16 лист. 2023

16 листопада

Міжнародний день толерантності є дуже важливим впровадженням, тому що, на жаль, в нашому світі зростає екстремізм (крайні погляди, методи дій) та ксенофобія (неприязнь до чужого). Свято закликає людей визнавати те, що всі ми різні, поважати особистість один одного – тільки так можна зберегти індивідуальність. Кожна людина може цінувати власні особливості так, щоб не відчувати ненависті до особливостей іншої людини.
27 жовт. 2023

27 жовтня-День української писемності та мови

У День української писемності та мови, відбувся Радіодиктант національної єдності-2023 . Щороку тисячі людей сідають одночасно в різних куточках України й світу, щоб написати радіодиктант національної єдності. Радіодиктант національної єдності був започаткований командою «Українського радіо» у 2000 році та став найбільшим щорічним флешмобом. У 2022 році його писали понад пів мільйона людей на всіх шести континентах. Авторкою тексту для цьогорічного диктанту є поетеса, перекладачка, авторка прозових творів та лауреатка Шевченківської премії — Катерина Калитко. Читав його актор, театральний режисер та виконавець ролі у популярному фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковський. Радіодиктант — це чудова можливість перевірити свою грамотність. Тому сьогодні, 27 жовтня з нагоди Дня української мови та писемності, колектив КЗО «Ліцей «Сокіл» ДОР» приєднався до національного марафону написання радіодиктанту та підтримали єднання мільйонів українців.