23 серп. 2023

День Державного Прапора України.

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує! З Днем Державного Прапора, Україно!
28 лип. 2023

28 липня День Української Державності

День Української Державності започаткували згідно з указом Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року та святкують щороку, 28 липня. Саме у цей день в Україні відзначають ще одне велике свято - День хрещення Русі.
13 черв. 2023

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

9 черв. 2023

Урочисте вручення документів про освіту

Шановні наші випускники, бажаємо вам міцного здоров’ я … Бажаємо бути щасливими. Нехай поруч з вами завжди будуть тільки вірні друзі. І ще … кожній родині бажаємо миру, тепла і затишку. Ми впевнені, що ваші бажання обов’язково здійсняться. Любі наші діти, будьте наполегливим, цілеспрямованим, бо країна чекає молодих, освічених, творчих, небайдужих випускників.. Бо саме на ваші плечі лягає відповідальне завдання: збудувати нову розвинену європейську країну, ім’я якої - УКРАЇНА.
1 черв. 2023

1 червня

З міжнародним днем захисту дітей!
31 трав. 2023

31 травня

Ось і пролунав Останній дзвоник 2022/2023 навчального року. Рік нездоланності, рік незламності та віри в щасливе майбутнє нашої рідної землі. Вітаємо випускників і всіх учнів нашого ліцею зі святом. Упевнені, що літні канікули пройдуть під надійним захистом наших ЗСУ. Бажаємо всім сонячних днів і мирного неба!
23 трав. 2023

23 травня

23 травня - День Героїв України! День Героїв – Свято про велич духу українського народу, встановлене на честь надлюдей, які присвятили і присвячують себе боротьбі за незалежність та свободу України. Знаємо їхні імена, памʼятаємо подвиги, безмежно пишаємося та шануємо памʼять про тих, хто віддав життя за нашу свободу.
20 трав. 2023

20 травня

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
18 трав. 2023

18 травня

Вишиванка - сила, гордість та натхнення! Вишита сорочка - це не просто вбрання, а справжній символ хоробрості та надзвичайної стійкості. У День вишиванки українці єднаються, де б вони не були, віддаючи шану традиціям та звичаям. Вчителі та учні ліцею "Сокіл" не вийняток. Сьогодні, разом гарно вбрані, вкотре згадали традиції українського народу, адже вишиванка це унікальне явище культури нашого народу. У ній відображається краса природи, думки, настрою, незламності духу. Вітаємо з Днем Вишиванки! Бажаємо щастя і міцного здоровʼя! Нехай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне - надає сил, натхнення на нові досягнення. Бажаємо вам завжди залишатися сильними, міцними і чудовими! Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!
8 трав. 2023

8 травня

8 травня 2023 року Україна разом Європою відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни. У 2023 році Україна відзначає цей день в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над Росією. А сьогодні згадаємо про закінчення Другої світової війни.