26 жовт. 2023

Ура! Канікули!

Ура! Канікули! Настав час відпочинку для учнів та вчителів. На канікулах педагоги даремно часу не гаяли, займалися корисною справою. Весело та завзято прибирали листя з пришкільної ділянки.
10 жовт. 2023

Ментальне здоров’я

«Ментальне здоров’я — це…» До Всесвітнього дня ментального здоров’я українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова створила цикл постерів для програми «Ти як?» Охоче ділимося з вами, аби кожен міг відповісти собі на питання — «Що таке ментальне здоров’я та як я можу покращити свій стан?» А тим часом Ольга вже працює над продовженням циклу ілюстрацій. Тож що таке ментальне здоров’я для вас?
6 жовт. 2023

6 жовтня

Сьогодні учні та педагоги ліцею приєдналися до Всеукраїнського уроку єдності з медіаграмотності.Тема актуальна — як не піддаватися маніпуляціям та протидіяти дезінформації. Учні та педагоги дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти і тролі та як розумно споживати інформацію. «В умовах російсько-української війни медіаграмотність — це питання ледь не національної безпеки. Для Міністерства освіти і науки це важливо ще й у контексті розвитку реформи Нової української школи, яка закладає засади компетентнісного навчання. Становлення медіаграмотного учнівства — це одне із пріоритетних завдань цієї реформи. Тож цей урок — чудова нагода для учнів, батьків, учителів обʼєднатися в символічному акті для того, щоби розвивати навички критичного мислення й медіаграмотність», — сказав Ігор Хворостяний, генеральний директор директорату шкільної освіти МОН.
2 жовт. 2023

2 жовтня

Низький уклін захисникам і захисницям України, ви щоденно бережете наш спокій... До Дня захисника у нашому ліцеї учні виготовили антивоєнні плакати,вшанували пам'ять загиблих воїнів, малювали тематичні малюнки, вітали захисників та захисниць.
1 жовт. 2023

1 жовтня

Від щирого серця вітаємо вас, наші дорогі захисники та захисниці! Ваша відвага, самовідданість та жертовність заслуговують на найвищу похвалу. Нехай цей день буде сповнений гордістю за ваші здібності та подвиги. Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку і безмежного щастя!
29 вер. 2023

29 вересня

Шановні вчителі! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
15 вер. 2023

15 вересня "Вибори Президента ліцею"

1 вер. 2023

1 вересня

День знань у ліцеї "Сокіл" - свято, яке нагадує про початок навчального року.Сьогодні ліцейна родина об'єдналася в єдиний онлайн-урок.Учні та вчителі засумували один за одним.Поринули у літні спогади та приготувалися до нових пригод.Незважаючи на обставини, линемо до знань і розвитку. Нехай новий навчальний рік буде наповнений новими знаннями,відкриттями, позитивними емоціями. Разом подолаємо всі виклики, досягнемо нових вершин!
29 серп. 2023

29 серпня

29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину. Пам'ятаємо всіх українських захисників, які загинули за незалежність країни, і сумуємо за їхньою світлою пам'яттю. Нехай їхній подвиг не залишиться забутим і непоміченим. Слава українським воїнам!
24 серп. 2023

24 серпня

Приймайте вітання в День Незалежності! Українській армії бажаємо наснаги, пораненим і постраждалим – духовного оновлення та відновлення, усім українцям – щастя, радості, миру і свободи!