26 квіт. 2023

26 квітня

26 квітня - День пам'яті про Чорнобильську катастрофу. Чорнобиль - рана, яка болітиме вічно... Цей день - нагадування про небезпеку використання атомної енергетики, про героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки, які принесла ця катастрофа довкіллю та людям. Найбільша техногенна аварія стала трагедією багатьох поколінь, і найсуворішим уроком для людства.
14 квіт. 2023

14 квітня

12 квіт. 2023

12 квітня

12 квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики та Міжнародний день польоту людини в космос. Вклад українських вчених у світову космонавтику величезний, отож Україна по праву є державою світового космічного товариства. Найменші учні нашого ліцею здійснили уявні подорожі в космос, робили власні літаючі апарати - ракети, малювали декорації до вистав.
7 квіт. 2023

7 квітня

Щорічно у всьому світі 7 квітня відзначається День здоров'я. Суть свята - нагадати, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття. Сьогодні учні нашого ліцею,разом з лікарем Овсієвою Наталією Вікторівною та вчителем фізично культури Білявським Ігорем Віталійовичем, згадали чому важливо бути здоровим, чому треба вести здоровий спосіб життя, пройшли онлайн-квест "Здоровим бути-модно". Бажаємо бути здоровими, вести рухливий спосіб життя, бути активними і щасливими.
4 квіт. 2023

4 квітня

У Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки учні ліцею взяли участь у написанні радіодиктанту про мінну безпеку від пса Патрона. Диктант організований Дитячим фондом ООН(ЮНІСЕФ), МОН України, Державною службою надзвичайних ситуацій та Центром протимінної допомоги.Під час написання диктанту діти вкотре пригадали як поводитися з вибухонебезпечними предметами.Диктант звучав на хвилях українського радіо голосом пса Патрона, а сам пес Патрон разом із господарем не були осторонь - писали разом із учнями однієї із київських шкіл. Мінна безпека сьогодні в Україні - це дуже важливо.
14 бер. 2023

14 березня

Сьогодні - день Українських добровольців. День тих, хто за покликом серця вирішив стати на захист рідної землі, залишивши своє спокійне і тихе життя позаду, чиї героїчні подвиги, часто залишаються невідомі. День справжньої мужності та патріотизму. Кожен доброволець - це гідний син чи донька своєї країни, і ми безкінечно Вами пишаємось.
10 бер. 2023

10 березня

Шевченківські дні продовжуються. Тарас Шевченко - велика невмируща душа українського народу. У його особі український народ об'єднав найкращі сили і обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Педагоги нашого ліцею задіяли учнів у проєкті "Шевченко єднає народи".Учні ліцею, що уміло змогли освоїти іноземні мови, прочитали рядки великого поета різними мовами. Залюбки погодилися читати вірші Шевченка знайомі з Німеччини, Туреччини, Італії, Китаю, Румунії та Словенії. Приємною несподіванкою, у кінці кожного відео, стали слова підтримки від закордонних друзів для України та її народу. Також учні виконали піктограми до творів поета. Їх ви можете переглянути у фотоальбомі.
10 бер. 2023

10 березня

9 бер. 2023

9 березня

Шевченківська весна вкотре завітала і до нашого ліцею. В цьому році ми відзначаємо 209-у річницю з Дня народження великого поета, вшановуємо сина українського народу, великого генія і пророка. Розпочався тиждень цікавими заходами: шевченківських хвилин на уроках, вікторини "Кращий знавець життя і творчості Тараса Шевченка ", Шевченко music festом, на якому учні слухали сучасні пісні на вірші поета.
8 бер. 2023

8 березня

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших домах і душах. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті! Зі святом!