2 вевресня29 серпня – День пам’яті Захисників України24 серпня23 серпня2 серпня15 липня

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ

Відповідно до рішення сесії Дніпропетровської обласної ради від 05.06.2020 № 611-23/VII наш заклад набув нового статусу

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ
«ЛІЦЕЙ «СОКІЛ»
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

У зв’язку зі змінами, з 01.01.2021 року оголошується  набір учнів 5 – 11 класів  для отримання якісної сучасної освіти в комфортних умовах.

До ліцею приймаються учні незалежно від місця проживання та стану здоров’я.

Наш заклад

Наш навчальний заклад в експерименті з жовтня 2019 до жовтня 2024 року

Заклад  проводить експеримент всеукраїнського рівня, з програмою на весь термін есперименту можно ознайомитись на сайті в розділі "Освітньо-виховний процес"

Наш заклад пройшов державну атестацію. За  результатами  всіх аспектів роботи навчального закладу, Державною експертною комісією, присвоєно вищу категорію - з відзнакою.

Наш педагогічний та учнівський колективи - це сучасна родина однодумців.

Освітній процес забезпечується державними стандартами, у ліцеї працюють висококваліфіковані педагоги, які застосовують на практиці інноваційні технології,

проводять на сучасному рівні різні види уроків.

Виховна діяльність це цікава сторінка в історії нашого закладу.

Змістовне, організованне дозвілля в позаурочний час доступне учням всіх вікових категорій.

2 вер. 2024

2 вевресня
Вітаємо з Днем знань! Як би не було сумно, що літо закінчилося, осінь - це завжди початок чогось нового. Бажаємо в цьому навчальному році домогтися ще більших успіхів, ніж у минулому! Нехай кожен день буде наповнений новими знаннями, цікавими зустрічами і безліччю творчих ідей.
29 серп. 2024

29 серпня – День пам’яті Захисників України
Сьогодні – День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Боротьба проти російського агресора згуртувала українську націю. Україна може спертись на широку підтримку громадян, бо на захист незалежності держави стали жителі всіх, без винятку, регіонів нашої країни. За свободу ми платимо надзвичайно високу ціну. Тому пам’ять про борців і їхню звитягу є найвищою цінністю для національної ідентичності. Маємо зробити все, щоб зберегти та зміцнити пам’ять про полеглих Героїв на багато поколінь вперед. Вічна і світла пам’ять загиблим Захисникам і Захисницям України!
24 серп. 2024

24 серпня
Сьогодні наша країна святкує День Незалежності — день гідності, сили та віри у себе. Бажаємо вам відчувати цю силу всередині себе, і щоб наші спільні досягнення завжди нагадували про важливість єдності та патріотизму. Нехай віра в себе завжди підтримує вас на шляху до успіху, а патріотизм і любов до України світить вам яскравіше за сонце.