18 березня

18 бер. 2024
У березня відбувся ІІ обласний відбір чемпіонату з фінансової грамотності “European Money Quiz 2024”. Учасниками стали й учні нашого ліцею. Участь у шкільному відборі приймали три команди під керівництвом вчителів Коноваленко Олени Вячеславівни та Добронравової Марини Олександрівни. Команди у складі Жидкова Юрія та Клименка Артема, Ніколаєва Гліба та Шкарупи Михайла брали участь у шкільному відборі. Гарм Іван та Вязло Дмитро стали учасниками обласного відбору. European Money Quiz – це найбільший загальноєвропейський конкурс, спрямований на підвищення фінансової грамотності серед учнів 13-15 років. Бути обізнаним щодо особистих фінансів, економіки та ризиків має вирішальне значення для управління щоденними витратами, вирішення проблем, уникнення шахрайства та побудови майбутнього.